نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: خداحافظی اخر

1445
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44376
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خداحافظی اخر

سلام
    شاید این مورد که میخوام مطرح کنم یکم سطحی باشه ولی..
    من دارم از محل کارم رو ترک میکنم و خودم به خاطر اختلاف شدید با همکار سرپرستم تصمیم به استعفا گرفتم از این تصمیم خیلی راضیم و با دقت و بدور از هیجان گرفتم. به همکارهایی که رابطه خوبی داشتم خودم شخصا اطلاع دادم ولی مشکلی که من دارم اینه که میخوام روز آخر از همه خداحافظی کنم چون دلم نمیخواد بی ادب جلوه کنم از طرفی هم چون فقط با عده معدودی مشکل دارم دلیل نمیشه بدون خداحافظی برم و اینکه اتفاقابا مدیر بخشی که با کارمندها مشکل دارم رابطه خوبی دارم هر چی فکر میکنم میبینم اصلا ته دلم نه دوست دارم باها‌شون همکلام بشم و نه دوست دارم شخصیت خودم رو بیارم پایین لطفا کمک کنید که وقتم کمه اگه میشه جمله به من یاد بدید و اینکه با چه روحیه ای وارد بشم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    42303
    تشکـر
    0
    تشکر شده 71 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : خداحافظی اخر

با سلام خدمت شما
    دوست عزیز احساسات شما قابل درک است و ظاهرا بین دو خواسته ای که خودتان دارید دچار تعارض شده اید.
    از طرفی اینکه دوست ندارید با افرادی که مورد قبول و تایید و یا مورد پسندتان نیستند به قول خودتان هم کلام شوید.
    از سوی دیگر دوست ندارید از سوی دیگران مورد قضاوت منفی قرار بگیرید.
    اما از آنجا که در هر تصمیمی که ما می گیریم معمولا برخی چیزها را از دست می دهیم و برخی چیزها را به دست می آوریم و هر انتخابی دارای مزایا و معایبی است، شما هم در نهایت باید یک گزینه را انتخاب کنید و تصمیم بگیرید و همان را عملی کنید.
    برای اینکه بهتر بتوانید تصمیم بگیرید بهتر است بر اساس ارزش هایی که در زندگی دارید عمل کنید نه احساسات و هیجانات زود گذر و وابسته با زمان و موقعیت.
    در این راستا می توانید تصور کنید که سال ها از این جریان گذشه است، ببینید اگر امروز چگونه عمل می کردید و چه تصمیمی در این زمینه می گرفتید و چگونه رفتار می کردید، در آ» زان احساس بهتری نسبت به خودتان و انتخابتان دارید و بر اساس همان عمل کنید.

3. کاربران زیر از moshaver-editor بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44376
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خداحافظی اخر

من قصد انجام این کار رو دارم و حتما با همه خداحافظی میکتم ولی میخوام به نحو صحیح انجام بشه..

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

که، از، به، با،

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد